2016 yılında Bursa’da AVUKAT ÜMİT ÇELEBİ tarafından kurulan Ç & D HUKUK, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle saygın hukuk bürolarından biri haline gelmek, kendini geliştirmek yenilemek ve gelişen hukuk düzeninde kendisine  sağlam bir yer edinmek için azami ölçüde çaba göstermektedir. Amacı bu çabalarının karşılığını bulabilmesi adına müvekkilleri ile saygın ve sıkı bir çalışma ortamı içinde olabilmektir.  

Ç & D HUKUK’un nihai hedefi adaleti geliştirmek ve adaletsizliği önlemek, çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir. Bu hedeften hareketle Ç & D HUKUK, mesleki faaliyetlerini, tüm uygar yargı çevrelerinde kabul edilen evrensel etik prensiplere uygun şekilde yerine getirmesi ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; görevini her zaman vicdanla ve insancıllıkla yapması gerektiğine inanmaktadır.

Ç & D HUKUK sır saklama, sadakat, basiretli davranma yükümlülüğü bulunduğuna ve yargının bağımsız bir organı olduğuna inanarak, yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm mesleki faaliyetleri öncelikle güven temelinde, doğru ve dürüst biçimde yürüterek yapması gerektiğine inanıyoruz.Soru ve sorunlarınız için Ç & D HUKUK ile iletişime geçebilirsiniz.